Знайдіть координати середини відрізка ST, якщо : S(-4;8;-5) , T(8;6;-7)


Ответы на вопрос

Отвечает Майер Ангелина.

Ответ:

(2;7;-6)

Объяснение:

Щоб знайти координати середини відрізка потрібно

т О ((Ха+Хв)/2);((Ya+Yb)/2);((Za=Zb)/2)

1) т.О ((--4+8)/2) ; ((6+8)/2) ; ((-7+(-5))/2)=(2;7;-6)