Острый угол равнобокой трапеции равен 45°. Высота равна одному из оснований и равна 8. Найдите

площадь трапеции. Помогите пожалуйста ДАЮ 35 БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Kupina Kristi.

Ответ:

S=192

Объяснение:

Маємо трапецію АВСД , де висота до нижньої основи =8 см , а також вона дорівнює однвй із основ., це буде верхня основа ВС , треба знайти нижню основу і тоді ми знайдемо площу трапеції. Похначимо відрізок , який відсікає висота з основою АД через Х ,маємо прямокутний трикутник , де є кут 45 ° і катет  8  , знайдемо Х  Відношення 8/х=tg45°     Тепер знайдемо основу трапеції   : х=8 , а ми знаємо , що трапеція рівнобока, тому тругий відрізок теж=8  і верзня основа теж дор.8 3*8=24 ,   а площа =24*8=192