Обчислити площу трапеціі,якщо основи дорівнюють 3 см та 8 см,а висота 11 см


Ответы на вопрос

Отвечает Есинов Игорь.

Ответ:

S = (a + b)/2 * h = (3 + 8)/2 * 11 = 11/2 * 11 = 5,5 * 11 = 60,5(см²)

Объяснение:

S - плошадь

a и b - основания

h - высота