Площа трапеції дорівнює 40 см^2. Знайдіть висотутрапеції, якщо її основидорівнюють 4 см і 6 см. *​


Ответы на вопрос

Отвечает Simonkhyk Leonid.

Площа трапеції дорівнює

\frac{a + b}{2}  \times h

Де а і b - довжини підстав і h - висота.Тоді, 40 = 0,5 (4 + 6) × h; h = 8.

Відповідь: 8 см.

(Вибач, я погано розумію українську)