Срочно ДАЮ 34 БАЛА ОТМЕЧЮ КАК ЛУТШЕЕ Площа ромба = 600см2 , а одна з діагоналей- 30см. знайдіть

висоту ромба

Ответы на вопрос

Отвечает Рождайкин Артём.

Ответ:

вторая диагональ 40см

S=aha

С ТЕОРЕМИ ПИФАГОРА 25СМ 20СМ 15СМ

150=25*ha

ha=6см

Отвечает Miller Ilona.

Відповідь:

24 см

Пояснення:

Дано: КМРТ - ромб, МТ=30 см,  S(КМРТ)=600 см². Знайти МН.

За формулою Sромба=1/2 * d₁ * d₂, отже, 600=1/2 * 30 * КТ;

30КТ=1200;  КТ=40 см.

Діагоналі ромба точкою перетину діляться навпіл, тому КО=20 см, ТО=15 см, знайдемо КТ з ΔКТО.

КТ=25 см, тому що КТО - єгипетський трикутник з сторонами, кратними 3:4:5.

За формулою площі ромба, 600=25*МН,  звідки МН=24 см.