Знайти суміжні кути, якщо один із них 20 градусів більший за інший


Ответы на вопрос

Отвечает Писаренко Гриша.

Ответ:

∡1  =80°.   ∡2   =100°

Объяснение:

Нехай ∡1=x  тоді      ∡2=20+x

Отже сума суміжних кутів дорівнює 180°

Тому    ∡1+∡2=180

            x+x+20=180

             2x=180-20

              2x=160

              x=80

x=∡1=80°

∡2=x+20=20+80=100°