Сторони двох правильних трикутників відносяться як 3 : 8, а площа меншого з них 36 см². Знайти

площу більшого з них.

Ответы на вопрос

Отвечает Андерсон Рома.

k=8/3

Площі подібних трикутників відносяться як коефіцієнт в квадраті.

S1/36=64/9

S1/4=64

S1=256

Відповідь: 256 см².

Если будут вопросы – обращайтесь :) Отметьте, пожалуйста, как лучший ответ, если не сложно ❤️