Яке найменше значення приймає вираз -4cos a + 3


Ответы на вопрос

Отвечает Тимченко Даша.

Ответ:

-1

Объяснение:

-1 <= cos a <= 1

4>= - 4 cos a >= -4

найменше значення - 4 cos a = -4

- 4 cos a + 3 = -4 +3 = -1