У трикутнику АВС відомі довжини сторін: АВ = 4 см, ВС = 6 см, АС = b см. Встановіть найменше

значення параметра b, за якого трикутник АВС буде прямокутним? У відповідь запишіть значення b². с объяснением, пожалуйста!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Пельнова Дарья.

Відповідь:

b^2=20

Пояснення:

b^2+4^2=6^2

b^2+16=36

b^2=20