Знайти гіпотенузу прямокутного трикутника два катети якого дорівнює 5 см і 12см


Ответы на вопрос

Отвечает Янаева Катёна.

AC=5(см), BC=12(cм)

AB²=AC²+BC²=25+144=169

AB=13