Знайти площу рівностороннього трикутника, якщо його сторона дорівнює 80мм із геометрії 8клас​


Ответы на вопрос

Отвечает Артюшкин Никита.

площадь = √3*80³/4=√3*512000/4 = 128000*√3 мм²