Пряма, яка проходить через початок координат перетинає коло + у 2 =25 у точці з абсцисою 3 і

додатною ординатою. Запишіть рівняння цієї прямої

Ответы на вопрос

Отвечает Ramazanova Maj.

Ответ:y=4x/3

Объяснение:.У на є рівняння кола з якого ми можемо дізнатися що радіус кола 5см , а центр кола в точці (0;0).Малюємо графік кола і бачимо що пряма може перетнути коло з такими умовами тільки у точці з координатами (3;4)у нас є дві точки цеї прямої з координатами (0;0) і (3;4)

Використовуємо формулу x-x1/x2-x1=y-y1/y2-y1. Отже,виходить ось така нерівність:

X-0/3-0=y-0/4-0

X/3=y/4

y=4x/3