Зовнішній кут трикутника дорівнює 134°,а внутрішній кут,не суміжний із ним,47°.Знайдіть невідомі

кути трикутника. 7 класссс!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Аня.

Объяснение:

смежный с 134 = 180 - 134 = 46 градусов

третий угол равен : 180 - 46 - 47 = 87 градусов