Обчисліть площу прямокутного трикутника, гіпотенуза якого дорівнює 10 см, а один із катетів 6 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Понимаш Яна.
Назвемо трикутрик АBC, AB i BC катети, АС - гіпотенуза.АB=6 cm,AC=10 cm.
BC=(под корнем)АС^2-АВ^2=(под корнем)10^2-6^2=(под корнем)100-36=(под корнем)64=8.
S прямокутного трикутника = 1/2*АB*BC=1/2*6*8=24cm.