Обчисліть об'єм циліндричної бляшанки, осьовим перерізом якої є квадрат зі стороною 12см​


Ответы на вопрос

Отвечает Котова Вика.

Ответ:

H=D=12см

D=2R=12:2=6

Vц= pi×r^2×h=pi ×36×12=432см кубических