Три кути чотирикутника відносяться як 3:4:7, а четвертий більший від першого на 20°. Знайдіть

кути чотирикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Дилмаш Мерей.

Объяснение:

Сума кутів чотирикутника 360°. Нехай ∠1=3х°, ∠2=4х°, ∠3=7х°, ∠4=(3х+20)°, тоді

3х+4х+7х+3х+20=360

17х=340;  х=20

∠1=20*3=60°

∠2=20*4=80°

∠3=20*7=140°

∠4=60+20=80°