Знайти площу трапеції, основи якої 8 см і 12 см, а висота 6 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Шинкаренко Лидия.

Ответ:

Объяснение:

BC = b = 8 см

AD = a = 12 см

h = 6

Знайти: S - ?

Розв'язання

S = \frac{a+b}{2} * h = \frac{8+12}{2} * 6 = 10*6 = 60 см²

Відповідь: S = 60 см²

Отвечает Солонец Денис.

Ответ:60

Объяснение:((8+12)÷2)×6=60