Дві сторони трикутника дорівнюють 9 см 6коренів з 2см,а кут між ними 45 градусів.Знайдіть невідому

сторону трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Савин Сергей.

Ответ:

3√5см

Объяснение:

Хсм-невідома сторона

За теоремою косинусів:

Х^2=(9см)^2+(6√2см)^2-2•9см•6√2см•Cos45°=81см^2+72см^2-108см^2=45см^2

Х=√45см=√(9•5)см=√9•√5см=3√5см.