Допоможіть будь ласка. З точки А до кола з центром проведено дотичну, В-точка дотику, АО = 8см, ОВ

= 4см.Знайдіть кут АОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Юник Софія.

Ответ:

Якщо все правильно побудувати, вийде прямокутний трикутник з катетом 4см і гіпотенузою 8см.

Объяснение:

cosAOB= 4/8= 1/2

AOB= arccos(1/2)

AOB= 60°