Площа описаного дванадцятикутника зі стороною 2 см навколо кола з радіусом r=5 см, дорівнюе


Ответы на вопрос

Отвечает Скоробогатый Деня.

Ответ:

60 см²

Объяснение:

Площа описаного многокутника навколо кола  дорiвнюэ добутку пiвперiметру на радiус вписаного кола S = \frac{1}{2} P \cdot r

Порахуэмо перiметр дванадцятикутника:

P = 12 \cdot 2 = 24 (см)

За умовою r = 5 (см), пiдставляэмо данi у формулу площi:

S = \frac{1}{2} P \cdot r = \frac{1}{2} \cdot 24 \cdot 5 = 12 \cdot 5 = 60 (см²)