Висота трикутника у 4 рази більша за сторону до якої вона проведена. Знайдіть цю висоту якщо площа

трикутника дорівнює 18см2

Ответы на вопрос

Отвечает Глебов Артём.

Ответ:

h = 12

Объяснение:

нехай сторона х

тоді висота 4х

S = (1/2)*h*a

18 = (1/2)*4х*х

18 = 2х²

х² = 9

х = +\sqrt{9} = 3

h = 4x = 4*3 = 12