У трикутнику з вершинами в точках M(-1; 2; 0), N(0; 3; -1) і P(2; 1;-3) знадіть довжину медіани МК.


Ответы на вопрос

Отвечает Степашко Віка.

Відповідь:

2\sqrt{2}

Пояснення:

Так,як МК-медіана, то проведена вона до сторони NР(при чому,тепер NК=РК).

Точка К-середина відрізка NР, отже координати точки К: (\frac{0+2}{2};\frac{3+1}{2};\frac{-1-3}{2}), тобто (1;2;-2)

Знайдемо відстань від точки М до точки К: \sqrt{(1+1)^{2} + (2-2)^{2} + (-2-0)^{2}   }=

=\sqrt{4+0+4} = 2\sqrt{2}