Знайдіть площу рівнобічної трапеції, основи якої дорівнюють 2 см і 8 см, а бічна сторона - 5 см

НУЖНО СРОЧНО!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Токенов Санжар.

Ответ:

Объяснение:

S=a+b/2*h

Де а і b - основи, h - висота

Знаходимо висоту через теорему Піфагора

h=5^2-3^2=16=4^2

S=2+8/2*4=20см2