Трикутники ABC і A1B1C1 -- подібні. Знайти невідомі сторони трикутників, якщо АB=3см; АС=5 см;

А1В1=6см; В1С1=8см.

Ответы на вопрос

Отвечает Артовский Влад.

Відповідь

Сторона А1С1 = 10 см

Сторона ВС = 4 см

Пояснення

Знайдемо коефіцієнт подібності :

АВ : А1В1 = 3 : 6 = 1/2

Сторона А1С1 = АС : 1/2 = 5 : 1/2 = 10 см

Сторона ВС = В1С1 * 1/2 = 8 * 1/2 = 4 см