1. Знайдіть площу квадрата, діагональ якого дорівнює 4 см. 2.Основи прямокутної трапеції

дорівнюють 8 см і 7 см. Знайдіть площу трапеції, якщо її менша діагональ є бісектрисою прямого кута трапеції.

Ответы на вопрос

Отвечает Клопот Кирилл.

Ответ:

1 D=4

d=a*sqr2,

найдем сторону a

a=d / sqr2 = 4/sqr2=2*sqr2

найдем площадь S=a^2 = (2*sqr2) ^2 = 4*2=8 см^2