Знайти площу трапеції , основи якої 2 см і 8 см ,а висота 5см​


Ответы на вопрос

Отвечает Мальцева Дашуня.

Ответ:

25 см2

Объяснение:

Формула площі трапеції має такий вид

S=\frac{a+b}{2} *h

де а і  б сторони а h-висота, тепер просто підставляємо

S=\frac{2+8}{2} *5=5*5=25 см2