Сторона квадрата дорівнює 64 см. Знайдіть радіус вписаного в нього кола


Ответы на вопрос

Отвечает Коробков Макс.

Ответ:

формула радіуса кола, вписаного в квадрат, через сторону квадрата:

r =  a/2=64/ 2=32см

Объяснение: формула радіуса кола, вписаного в квадрат, через сторону квадрата