Обчисліть радіус кола якщо його діаметр дорівнює 7,8 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Сергеев Ваня.

Решение:

D - диаметр

R - радиус.

D = 2R

R = 1/2D

R = 7,8 ÷ 2 = 3,9 см.

Ответ: 3,9 см