Периметр рівнобедреного трикутника 39 см, бічна сторона відноситься до основи як 4 :5. Знайти

сторони трикутника?

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Сергей.

Ответ:

12 и 15

Объяснение:

4x+4x+5x=39

13x=39

x = 3

4*3 = 12

5*3 = 15