Унаслідок паралельного перенесення точка Р(-6;4;5) переходить у початок координат, а точка А-у

точку А1(4;-7;5). Знайдіть координати точки А ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!!ДУЖЕ ПОТРІБНО

Ответы на вопрос

Отвечает Бухтиярова Виталия.

Ответ:

А (-2; -3; 10)

Объяснение: a,b,c - коэф.переноса

Р(-6;  4;   5)

О(0;  0;   0)

   a   b    c

   6  -4   -5

А (x0; y0; z0)

A1(4; -7; 5 )

x=x0+a       x0=x-a = 4 - 6 = -2

y=y0+b       y0=y-b = -7 - (-4) = -3

z=z0+c       z0=z-c = 5 - (-5) =10