Внутрішній кут правильного многокутника дорівнює 140. Знайдіть 1 ) Кількість сторін многокутника 2)

Довжину с сторони многокутника , якщо його периметр дорівнює 36 см

Ответы на вопрос

Отвечает Кудрявцева Маша.

Ответ:

1) 180°·(n-2)=140n

180n-360=140n

180n-140n=360

40n=360

n=360/40=9 сторін

2) Р= а(сторона) * n(кількість сторін)

36=9а

а=36/9=4 см - сторона