Знайти сумижни кути якщо один из них на 40° менший за инший​


Ответы на вопрос

Отвечает Габриянчик Александра.

В сумі суміжні кути завжди рівні 180 °. Отже, якщо всять один з кута за х, то другий буде х-40.

Складемо і вирішимо рівняння:

х+(х-40)=180

2х=180+40

2х=220

х=110

Один з кутів = 110 °, значить другий 110-40 = 70 °.

Відповідь: 110 ° і 70 °.