Срочно!!! Помагите пожалуйста !!! Даю 50 баллов. Знайти градусну міру кожного з двох внутрішніх

односторонніх кутів, що утворилися при перетині двох паралельних прямих січною, якщо: 1. один з них на 200 більший за другий; 2.один з них в чотири рази менший за другий; ​

Ответы на вопрос

Отвечает Фильченкова Лиза.

1. Нехай ∠1 = х (\:°\:), тоді ∠2 = x+20 (\:°\:). Сумма внутрішніх односторонніх кутів при паралельних прямих і січній дорівнює 180° ⇒ ∠1+∠2 = 180°. Складемо і вирішимо рівняння:

x+20+x = 180

2x = 160

x = 80

Отже, градусна міра ∠1 = х = 80°, тоді ∠2 = х+20 = 80+20 = 100°.

Відповідь: 80°; 100°.

2. Нехай ∠1 = х (\:°\:), тоді ∠2 = 4x (\:°\:). Сумма внутрішніх односторонніх кутів при паралельних прямих і січній дорівнює 180° ⇒ ∠1+∠2 = 180°. Складемо і вирішимо рівняння:

x+4x = 180

5x = 180

x = 36

Отже, градусна міра ∠1 = х = 36°, тоді ∠2 = 4x = 4·36= 144°.

Відповідь: 36°; 144°.