Знайти площу прямокутного трикутника якщо його гіпотенуза і катет дорівнюють 26 см і 10 см


Ответы на вопрос

Отвечает Гаухар Раяна.
Нехай трикутник АВС, кут С= 90°, АВ= 26см СА=10см
Знайдемо інший катет за теоремою Піфагора:
СВ^2=АВ^2 - СА^2 - підставимо
СВ^2= 676-100=576
СВ= 24
Знайдемо площу за формулою:
S=1/2•a•b. (a i b -це катети)
S=1/2•10•24=120 cм^2
Відповідь: 120 см^2