Обчисли периметр трикутника BAC, якщо CF — медіана, і відомо, що: AF=75см,AC=250сміBC=200см

Відповідь: P(BAC)=

Ответы на вопрос

Отвечает Крутько Арсений.

Ответ:

AF=FB=75cm, потому-что CF - медиана

P = AF + FB + AC + BC = 75 + 75 + 250 + 200 = 600cm