Визначте кількість вершин многокутника якщо сума його кутів дорівнює сумі його зовнішніх кутів

взятих по одному при кожній вершині​ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Слюзкова Вероника.

Ответ:

180(n-2)=360

n-2=360/180

n-2=2

n=2+2=4

Объяснение: