Основа рівнобедреного трикутника рівна 13см, а сума бічних сторін – втричі більша за основу.

Висота, проведена до основи – на 3см менша за бічну сторону. Знайти площу трикутника. Срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Савченко Стас.

Ответ:

Объяснение:Сума бічних сторін-13*3=39.Так,як бічних сторін-2 то: 39:2=19.5см.

Висота менша на 3 см ніж бічна сторона,тож 19.5-3=16.5см.

Площа-p =a+b+c 1/2=   1/2  (13 + 19.5 + 19.5) = 26см2