У трикутнику ABC AB=BC кут b=60° Знайдіть площу трикутника якщо А=12 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Кравец Влад.

Ответ:

36\sqrt{3} cm²

Объяснение:

Δ ABC - рівнобедренний,

відповідно ∠А = ∠С = (180° - ∠В)/2 = (180° - 60°)/2 = 60°

Отже задано рівносторонній трикутник

Зі стороною 12

Площа рівностороннього трикутника

S = \frac{\sqrt{3} }{4} a^2

S = \frac{12*12*\sqrt{3} }{4}  =  36\sqrt{3}