Знайдіть координати вектора KL та його модуль , якщо К (-2;3) L (1;7)


Ответы на вопрос

Отвечает Линник Артём.

Відповідь: KL(3 ; 4), |KL| = 5

Пояснення:

KL = (1 - (-2); 7 - 3) = (3 ; 4)

|KL| = √3² + 4² = √9 + 16 = √25 = 5

3² і 4² пишуться під одним коренем

Отвечает Алексеенко Владимир.

Ответ:

КL (1-(-2); 7-3) = (3;4)