Визначте кількість сторін опуклого многокутника , якщо сума його кутів дорівнює 900° А-7 сторін

Б-8 сторін В-9 сторін Г-10 сторін

Ответы на вопрос

Отвечает Савчук Дмитрий.

Ответ: А

Сума всіх внутрішніх кутів опуклого многокутника становить 180°·(n-2), де n — кількість сторін.

180°·(n-2)=900°

180n-360=900

180n=900+360=1260

n=1260/180=7 сторін