Знайдіть координати точки O(x;y), середин відрізка AB,якщо А(5;7) і(13;-3)​


Ответы на вопрос

Отвечает Мартынюк Диана.

Ответ:

(x;y)=( (x1+x2)/2;(y1+y2)/2)=(5+13/2;7-3/2)=(9;2)

Объяснение: