Кола, радіуси яких дорівнюють 7 см і 3 см, мають внутрішній дотик. Знайдіть відстань між центрами

кіл. СРОЧНО!!! ПОЖАЛУЙСТА!!!♡

Ответы на вопрос

Отвечает Джабаев Амин.

Ответ:

4 cm

Объяснение:

Рисунок в (первый случай)

O1O2=R1-R2=7-3=4cm