Срочно!!!Точки А 1 Е симетричні відносно точки Р. А(1; - 4), Е(-5; 2). Знайдіть координати точки

Р.

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Аня.

Відповідь:

P(-2; -1)

Пояснення:

Точки А і E симетричні відносно т.Р, відстань від т.А до т.Р рівна відстані від т.E до т.Р. Тобто т.Р - середина відрізка AE.

x = (1 + (-5))/2;    x = (1 - 5)/2;   x = -2

y = (-4 + 2)/2;     y = (-2)/2;      y = -1

P(-2; -1)