У рівнобічну трапецію з основами 1 см і 9 см вписано коло. Знайдіть площу трапеції


Ответы на вопрос

Отвечает Голоботовська Анюта.

Ответ: S=15см²

Объяснение:

1) AB+CD=AD+BC=10см. Так, як трапеція рівнобічна — основи по 5см.

2)∆ABH, H=90°

AB²=BH²+AH²

25=((9-1):2)+AH²

25=16+AH²

AH²=9

AH=3

3) S=(a+b/2)*h

S=5*3=15см²