Знайти координати точки C-середини відрізка AB, якщо A (3;2;-1), B (0;1;2) SOS SOS SOS


Ответы на вопрос

Отвечает Семьохіна Лєна.

Ответ:

М(1,5;1,5;0,5)

Объяснение:

Нехай М - середина АБ, то:

Хм=(Ха+Хб)/2

Хм=(3+0)/2=1,5;

Аналогічно:

Ум=(Уа+Уб)/2

Zм=(Zа+Zб)/2

Ум=1,5;

Zм=0,5. Тоді:

М(1,5;1,5;0,5)