Знайдіть кути трикутника, якщо один з них дорівнює 30 градусів, а два інші відносяться як 1 : 5...

Пж даю 20 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Joldibaeva Anel.

Відповідь:25; 125

Пояснення:

Сума 3-х кутів = 180

1кут -30

2кут. - х

3 кут. - 5х

30+х+5х=180

6х=150

х=25; 5х=125

Отвечает Коростиёв Ваня.

перший кут - 30 °

180-30=150

1x + 5x = 150°

6x = 150°

x = 25

25 * 5 = 125°

другий кут - 25°

третій кут = 125°