Знайдіть діаметр кола, якщо його радіус дорівнює 9 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Калдарбеков Айнар.

Ответ:

Діаметр це-радіус + радіус,тому

D=R+R

D=9+9=18

D=18 сантеметрів

Отвечает Чеусова Лариса.

Ответ:18

Объяснение:

Діамтр кола = радіус * 2