З точки до площини проведено перпендикуляр і похилу, які дорівнюють 6 см і 10 см. Знайдіть проекцію

похилої. * 12 см 3 см 8 см 81 см

Ответы на вопрос

Отвечает Шевцов Илья.

Ответ:

ВС=√64=8см

Объяснение:

Позначемо перпендикуляр АС, а похилу АВ, з проекцію ВС. Вони створюють прямий прямокутний трикутник, в якому АС і ВС – катети, а АВ – гіпотенуза. Знайдемо ВС за теоремою Піфагора:

ВС²=АВ²–АС²=10²–6²=100–36=64

ВС=√64=8см