Основа та бічна сторона рівнобедреного трикутника відносяться як 3 : 4. Знайдіть сторони цього

трикутника, якщо його периметр дорівнює 88 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Виктория.

Ответ:24см;32см;32см;

Объяснение:Рабс=88см

4х+4х+3х=88

11х=88

х=88:11

х=8 отже АВ=4*8=32см,ВС=4*8=32см,

АС=8*3=24см