Сторона паралелограма дорівнює 9 см, а висота, проведена до цієї сторони 5 см. Обчислити площу

паралелограма

Ответы на вопрос

Отвечает Калинина Олеся.

Ответ:

45

Объяснение:

Sп= ah=9*5

Отвечает Сарафанова Светлана.

Ответ:

S = 45 (см²)

Объяснение:

S = 9×5 = 45 (см²)